Helló olvasók!
Nos azért bátorkodtam ezt a címet írni,mert nekem kezd nagyon úgy tűnni a dolog,hogy Pesterzsébet kezd nyugat európai lenni!
Ma reggel is arra lettem figyelmes,hogy a központban a zebránál rendőr áll.Ha valaki át szeretne kelni a zebrán és segítségre szorul,akkor a rendőr úriember megállítja az autósokat,hogy a gyalogos biztonsággal átkelhessen!
Ez tetszik!
üdv
Mazda 323
2008. június 12., csütörtök
2008. április 7., hétfő
BKV sztrájk
Helló rajongók!
Ma BKV sztrájk van. Ezért ma hosszú,tömött kocsisorok vannak a külvárosban,mint pl csepel stb... így elég jól szennyezik a levegőt,hiába!! Megértem a munkásokat,hogy sztrájkolnak,így legalább kicsit odafigyelnek a napi gondokra az emeberek,hogy szükség is van rá!
A másik dolog pedig,hogy a BKV nem lehet veszteséges! Ha Bécsben 40 €uro egy felnőtt havi bérlet,akkor itt a 8250 Forintért nem lehet veszteséges!
Ennyit erről!
Az üzemanyag nem drága! Ha így is autóba ülnek, motorost meg alig lehet ilyenkor látni,mert félnek az esőtől :)
üdv
:)
Ma BKV sztrájk van. Ezért ma hosszú,tömött kocsisorok vannak a külvárosban,mint pl csepel stb... így elég jól szennyezik a levegőt,hiába!! Megértem a munkásokat,hogy sztrájkolnak,így legalább kicsit odafigyelnek a napi gondokra az emeberek,hogy szükség is van rá!
A másik dolog pedig,hogy a BKV nem lehet veszteséges! Ha Bécsben 40 €uro egy felnőtt havi bérlet,akkor itt a 8250 Forintért nem lehet veszteséges!
Ennyit erről!
Az üzemanyag nem drága! Ha így is autóba ülnek, motorost meg alig lehet ilyenkor látni,mert félnek az esőtől :)
üdv
:)
2008. március 26., szerda
sziasztok!
Tegnap elhoztam a szerelőtöl az autómat! Kicserélte a jobb szélső gömbfejet és a segédkormányművet amit egy felújítónál csináltattunk! Az egészben csak az volt a baj,hogy számomra túl sokba került a szerelés, 16000 forintba+ anyagdíj! :( De sebaj,ha ezen múlik a boldogság,akkor legyen így :D
Holnap reggel elvileg viszem a vizsgahelyre! Ha minden jól működik,akkor holnap meg lesz a vizsgája a gépjárműnek!
üdv
Gyula :)
Tegnap elhoztam a szerelőtöl az autómat! Kicserélte a jobb szélső gömbfejet és a segédkormányművet amit egy felújítónál csináltattunk! Az egészben csak az volt a baj,hogy számomra túl sokba került a szerelés, 16000 forintba+ anyagdíj! :( De sebaj,ha ezen múlik a boldogság,akkor legyen így :D
Holnap reggel elvileg viszem a vizsgahelyre! Ha minden jól működik,akkor holnap meg lesz a vizsgája a gépjárműnek!
üdv
Gyula :)
2008. március 19., szerda
2008. március 12., szerda
2008. március 2., vasárnap
Helló Mazda rajongók!
Jelenleg a fényezés elérkezett a bal oldalra is. Már csak a bal elejét, a motorháztetőt és a a tetejét kell lefújnom és kész is van :D. Igaz még a bal oldalt kell egy-két helyen javítanom és mehet a vizsgára. Már alig várom :P
Sajnos most hétvégén nem tudtam fényezni,nem akartam ebben a viharos szélben,mert már nem a garázsban,hanem szabad levegőn fújom! Ebben a hónapban meg lesz a vizsgája! :))
Aztán küldök néhány fotót is róla..
Üdv
Gyula
Jelenleg a fényezés elérkezett a bal oldalra is. Már csak a bal elejét, a motorháztetőt és a a tetejét kell lefújnom és kész is van :D. Igaz még a bal oldalt kell egy-két helyen javítanom és mehet a vizsgára. Már alig várom :P
Sajnos most hétvégén nem tudtam fényezni,nem akartam ebben a viharos szélben,mert már nem a garázsban,hanem szabad levegőn fújom! Ebben a hónapban meg lesz a vizsgája! :))
Aztán küldök néhány fotót is róla..
Üdv
Gyula
2008. február 17., vasárnap
Első szó
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)