2008. június 12., csütörtök

Pesterzsébet nyugat európa

Helló olvasók!

Nos azért bátorkodtam ezt a címet írni,mert nekem kezd nagyon úgy tűnni a dolog,hogy Pesterzsébet kezd nyugat európai lenni!

Ma reggel is arra lettem figyelmes,hogy a központban a zebránál rendőr áll.Ha valaki át szeretne kelni a zebrán és segítségre szorul,akkor a rendőr úriember megállítja az autósokat,hogy a gyalogos biztonsággal átkelhessen!

Ez tetszik!

üdv

Mazda 323

2008. április 7., hétfő

BKV sztrájk

Helló rajongók!

Ma BKV sztrájk van. Ezért ma hosszú,tömött kocsisorok vannak a külvárosban,mint pl csepel stb... így elég jól szennyezik a levegőt,hiába!! Megértem a munkásokat,hogy sztrájkolnak,így legalább kicsit odafigyelnek a napi gondokra az emeberek,hogy szükség is van rá!
A másik dolog pedig,hogy a BKV nem lehet veszteséges! Ha Bécsben 40 €uro egy felnőtt havi bérlet,akkor itt a 8250 Forintért nem lehet veszteséges!

Ennyit erről!

Az üzemanyag nem drága! Ha így is autóba ülnek, motorost meg alig lehet ilyenkor látni,mert félnek az esőtől :)

üdv
:)

2008. március 26., szerda

sziasztok!

Tegnap elhoztam a szerelőtöl az autómat! Kicserélte a jobb szélső gömbfejet és a segédkormányművet amit egy felújítónál csináltattunk! Az egészben csak az volt a baj,hogy számomra túl sokba került a szerelés, 16000 forintba+ anyagdíj! :( De sebaj,ha ezen múlik a boldogság,akkor legyen így :D
Holnap reggel elvileg viszem a vizsgahelyre! Ha minden jól működik,akkor holnap meg lesz a vizsgája a gépjárműnek!

üdv
Gyula :)

2008. március 19., szerda

Sziasztok!

Jelenleg gömbfej és segédirányító kar cserén van az autóm.Miután ez készen van viszem a vizsgára. Remélhetőleg minden rendben fog zajlani :) Majd képes beszámolókat küldök nektek!
Üdv
Gyula :)

2008. március 12., szerda


Üdv Mazda 323 rajongók!

Elkészült a fényezés!! Íme:

2008. március 2., vasárnap

Helló Mazda rajongók!

Jelenleg a fényezés elérkezett a bal oldalra is. Már csak a bal elejét, a motorháztetőt és a a tetejét kell lefújnom és kész is van :D. Igaz még a bal oldalt kell egy-két helyen javítanom és mehet a vizsgára. Már alig várom :P
Sajnos most hétvégén nem tudtam fényezni,nem akartam ebben a viharos szélben,mert már nem a garázsban,hanem szabad levegőn fújom! Ebben a hónapban meg lesz a vizsgája! :))
Aztán küldök néhány fotót is róla..

Üdv
Gyula

2008. február 17., vasárnap

Első szó


Sziasztok!

Ez itt az autóm Mazda 323-as naplója-oldala. Ide töltök fel a rajongóknak képeket és történéseket melyek az autómmal kapcsolatosak.Elsőként a készülőben lévő fényezését szeretném megosztani veletek!

Üdv
Gyula :)